Онлайн-курс «COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень» на платформі «Дія. Цифрова освіта»

На виконання Програми діяльності Кабінету міністрів України, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія.

Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.


На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/covid19-ventilator).

Цей оглядовий серіал складається з трьох серій у форматі міні-інтерв’ю та адресований усім, хто цікавиться, як апарати штучної вентиляції легенів рятують пацієнтів з ускладненнями коронавірусної інфекції. Мета серіалу – розповісти лікарям та пацієнтам про специфіку роботи цих апаратів.