Оновлення в порядку надання мікрогрантів

До Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 р. № 1283 внесені чергові зміни, у яких враховані практичні моменти реалізації проєкту.

По-перше, задля оптимізації процесу надання грантів у п. 19 Порядку уточнено, що критерії перевірки ділової репутації та оцінювання бізнес-плану визначатимуться Мінекономіки, а не у договорі про взаємодію Мінекономіки, уповноваженим банком і Державним центром зайнятості, як це було раніше.

По-друге, учасники програми повинні створити робочі місця з подальшим працевлаштуванням на них осіб терміном не менш як на 24 місяці впродовж 6 місяців з дня зарахування на їхній рахунок коштів в уповноваженому банку, а не з моменту укладання договору (зміни до п. 20 Порядку).
Подати заяву для участі у програмі «Власна справа» можна через портал «Дія» https://is.gd/KT7RoW. Консультаційна підтримка надається у підрозділах Львівського ОЦЗ (контакти – https://bit.ly/3yvyNfE) та у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ (графік онлайн-заходів – https://bit.ly/3VA4e2e). Найбільш поширені помилки у бізнес-планах описані за посиланням https://bit.ly/3Asr7vN.