Озокеритова палітра Борислава

У неділю, 13 вересня, в Історико-краєзнавчому музеї м. Борислава відбулась презентація виставки картин Павла Деленкевича «Бориславіт (Озокеритова палітра)».

Такої особливо тематичної для Борислава, міста з унікальною історією видобутку нафти та озокериту, мистецької події ще ніколи не було: картини бориславських пейзажів, написані бориславським озокеритом бориславським художником.

Пан Павло є викладачем Львівського державного коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І.Труша, який свій творчий потенціал та знання місцевої історії спрямував на те, щоб наново відкрити красу та екслюзивність рідного міста.

Слова вітань та подяки за працю митцю висловили заступники міського голови Роксоляна Гарасимів і Світлана Солоненко, також своє захоплення майстерністю колеги висловив художник Роман Ющак.

Прикрасили вечір музичними номерами вихованці вокального гуртка Центру дитячої та юнацької творчості – Андрій Кононенко із піснею “Наш край” (кер. А.Грех) та Лілія Нечипорук із піснею “Рідне місто” (кер. Н.Галятовська).

Виставка робіт П.Деленкевича триватиме до 14 жовтня 2020 року, тож щиро запрошуємо!