Перша спільна зустріч щодо співпраці між Бориславської та Новоград-Волинською громадами

У п’ятницю, 26 листопада, відбулася онлайн-зустріч із представниками нашого міста-партнера Новоград-Волинського щодо посилення співробітництва. Слід сказати, що такий формат зустрічі був запропонований представниками Новоград-Волинської міської ради й був оцінений учасниками як дуже вдалий, адже дозволив об’єднати якнайбільше фахівців із кожної галузі.

Зустріч відбулась за участі міського голови Ігоря Яворського, секретаря міської ради Юрія Химина, заступників міського голови Роксоляни Гарасимів та Світлани Солоненко, керуючого справами виконавчого комітету Ігоря Кобилецького, керівників структурних підрозділів Бориславської міської ради.

Відповідно від м. Новоград-Волинський були присутні міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Ірина Гудзь, Наталія Борис, Віталій Якубов, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, керівники структурних підрозділів Новоград-Волинської міської ради.

У привітальному слові міський голова Ігор Яворський подякував очільнику Новоград-Волинської громади за запропоновану ініціативу, зазначивши: “Так склалося, що частіше ми зосереджуємося на іноземних партнерах. В першу чергу тому, щоб мати можливість писати спільні проєкти та залучати фінансовий ресурс. Проте багато позитивних напрацювань є в громадах, які працюють на території нашої країни. Тож це чудова ініціатива. Ми працюємо за одним і тим же законодавством, а тому розв’язання проблем лежить в одній і тій же площині. Як кажуть, по протоптаній стежині легше йти. Впевнений, що така практика неодмінно принесе користь для громад, адже ми зможемо поділитися нашим досвідом, готові переймати його у вас.  Так громади розвиватимуться більш динамічно, що в переспективі принесе чудовий результат. 

У ході онлайн-наради учасники обговорили першочергові напрямки співпраці, висловили свої пропозиції щодо міжмуніципального співробітництва, поділилися досвідом у реалізації певних проєктів та розв’язанні проблемних питань.

У підсумку зустрічі у кожної зі сторін було визначено контактну особу для обміну інформацією, яка зацікавила присутніх у процесі обговорень.

Перший крок зроблено, а він найчастіше є одним із найважливіших. Все, що запланували отримати від нашої першої зустрічі, отримали. Думаю, що наша співпраця буде плідною та всеохопною в різних галузях. Наступний крок – це якісно комунікувати задля вирішення проблемних питань “, – підсумував Ігор Романович.