План дій щодо розвитку співпраці з м.Ломжа

У  святкові дні з нагоди відзначення Дня міста у Бориславі гостювали запрошені делегації з міст-партнерів. Зокрема, як ми розповідали раніше, нас відвідували представники м. Ломжа (Республіка Польща). За підсумками візиту, вчора, 13 вересня, в Бориславській міській раді відбулась робоча зустріч, де обговорили напрямки подальшої співпраці.

Заступник президента м. Ломжі Анджей Стипурковський відзначив високий рівень організації святкувань та прийому делегацій і висловив захоплення про місто загалом. «Борислав має великий потенціал розвитку. Ми сподіваємось, що співпраця, яка зараз між нами зав’язується, принесе вже невдовзі гарні результати», – зазначив посадовець.

П. Анджей курує у своєму місті гуманітарний сектор, тому говорили здебільшого за реалізацію спільних культурних проєктів. Однак він запевнив, що неодмінно буде залучено координаторів інших напрямків для напрацювання глобальніших ініціатив.

Бориславська міська рада, в свою чергу, підготувала пропозиції, які має на меті реалізовувати. Серед запропонованих: будівництво в міському парку музею-скансену історії нафтовидобутку; реконструкція кінотеатру «Каменяр»; реконструкція спортивного комплексу «Нафтовик», готелю на території стадіону та відновлення плавального басейну; упорядкування міського озера та відпочинкової зони навколо нього; впорядкування транспортної інфраструктури (будівництво автобусних зупинок); відновлення літнього театру в міському парку; дослідження та упорядкування джерел мінеральних вод; співпраця у розвитку туризму та медицини.

Також міський голова дав доручення зв’язатись з експертами, які мають відповідний досвід роботи, та промоніторити всі діючі програми міжмуніципального співробітництва, в яких можна взяти участь для залучення грантових коштів.

Принагідно Ігор Романович подякував партнерам за підтримку. «Ми щиро вдячні, що наша співпраця є не лише деклараційною. Дякуємо за теплий прийом, який ви організували нашим юним бориславцям. Діти отримали незабутні враження та море позитивних емоцій», – наголосив Ігор Яворський.

Нагадаємо, у серпні у рамках співпраці з містом-партнером та реалізації проєкту «Літо з Польщею» м. Ломжа відвідали 18 школярів Бориславської територіальної громади, а також футболісти СК «Нафтовик».

Співпраця продовжується.