У Бориславі представники ГО “Людина в біді” провели семінар щодо отримання фінансової підтримки для місцевого та релокованого бізнесу

Сьогодні, 25 жовтня, в залі засідань Бориславської міської ради відбувся семінар-тренінг від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Участь у зустрічі взяли представники місцевого та релокованого бізнесу Бориславської громади, начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Лев Попель, директор центру зайнятості Галина Цибенко, спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Ірина Писко.

Громадська організація “Людина в біді” за фінансової підтримки американського народу проводить конкурс з надання мікрогрантів для відновлення як місцевого, так і переміщеного бізнесу, який постраждав внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 року і який веде або ж планує вести свою діяльність на території Львівщини, зокрема й Бориславської громади. 

Під час зустрічі представники організації презентували конкурс присутнім та проконсультували щодо умов участі у проєкті та процедури заповнення заявки. Відібрані учасники матимуть можливість залучити для відновлення та збереження власної справи:

  • до 1000 доларів США для фізичних осіб-підприємців, які не використовують працю найманих осіб або мають не більше одного найманого працівника;
  • до 5000 доларів США для мікро-, малих та середніх підприємств, фізичних осіб-підприємців, які мають двох та більше найманих працівників.

Загалом у Львівській області планується відібрати 75 учасників, а розмір гранту залежатиме від поданої пропозиції та бюджету.

Вся детальна інформація про конкурс, умови участі та критерій оцінювання за посиланням: https://ukraine.peopleinneed.net/ua/konkurs-z-nadannia-mikrograntiv-dlia-vidnovlennia-iak-peremishchenogo-tak-i-mistsevogo-biznesu-2084pub

Loading