Міський конкурс читців «Мій Шевченко»

Цього року 9 березня минає 210 років від дня народження пророка Тараса Шевченка. З цієї нагоди управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради організовує міський конкурс читців «Мій Шевченко».
До участі в літературному змаганні запрошуються всі поціновувачі художнього слова Кобзаря. Щоб долучитися до конкурсу, необхідно до 15 лютого подати у відділ культури заявку про участь відповідно до форми, запропонованої у Положенні. Проводиться конкурс у трьох категоріях: “діти” (від 6 до 11 років), “юнацтво” (від 12 до 17 років) та “дорослі” (від 18 років).
Також подати заявку можна на електронну скриньку borislavvgp@i.ua або ж зареєструватися за номером телефону 5-20-22, 098 29 79 738 (до 16:00).
Прослуховування учасників відбудеться 21 лютого в опорній бібліотеці (Шевченка, 20) відповідно до вікових категорій, зазначених в Положенні – https://bit.ly/48SzQXg. Переможці отримають грамоти та подарунки, а нагородження відбудеться під час концерту до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в міському Палаці культури.