Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення Бориславської міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, розміщеного на території  м. Борислава на 2020 рік» розроблено фінансовим управлінням Бориславської міської ради.

Проектом регуляторного акту передбачається встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, розміщеного на території  м. Борислава,  що дасть змогу легалізувати діяльність фізичних осіб, які надають в оренду майно та фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності, які визначили своїм видом діяльності здавання майна в найм.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бориславської міської ради у підрозділі «Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів» розділу «Економіка, фінанси та розвиток» протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акту.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту просимо подавати у письмовій формі протягом місяця від дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу на поштову адресу: 82300, Львівська обл., м.Борислав, вул.Шевченка, 42, тел. (03248) 5-00-48, фінансове управління Бориславської міської ради (каб.12) або електронною поштою на скриньку: mfu-bor@ukr.net.