«Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Бориславської міської ради  «Про  затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно  Бориславської міської територіальної громади»

Відповідно до ст. 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  на офіційному сайті Бориславської  міської ради у  підрозділі «Регуляторна політика (оприлюднення проєктів регуляторних актів)»  розділу «Економіка, фінанси та розвиток» (https://boryslavrada.gov.ua//) буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного  акта – рішення Бориславської міської ради «Про  затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно  Бориславської міської територіальної громади».

Метою розробки та впровадження проєкту є приведення діючої методики у відповідність до чинного законодавства.

Розробник проєкту регуляторного акта – відділ комунального майна  управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бориславської міської ради протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проєкту.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються розробником  у письмовій формі протягом місяця від дня оприлюднення за  поштовою адресою : 82300, Львівська обл., м.Борислав, вул.Шевченка, 42,  тел. (03248)4-30-42,  відділ комунального майна  управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради (каб. 45) або електронною поштою на скриньку: boryslav.ukv@ukr.net.