«Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Бориславської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік»»

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  на офіційному сайті Бориславської  міської ради у  підрозділі «Регуляторна політика (оприлюднення проєктів регуляторних актів)»  розділу «Економіка, фінанси та розвиток» (https://boryslavrada.gov.ua//) буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного  акта – рішення Бориславської міської ради ««Про встановлення місцевих податків та  зборів на території Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік».

Метою розробки та впровадження проєкту є встановлення на території  Бориславської міської територіальної громади, відповідно до ст. 10, 12, 265-267, 269-289, 291-300 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами й доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», керуючись п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», таких місцевих податків та зборів:  податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок, транспортний  податок, єдиний податок, туристичний збір та збір за місця для паркування транспортних засобів.

Розробник проєкту регуляторного акта – відділ економіки та торгівлі  Бориславської міської ради.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бориславської міської ради протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проєкту.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта просимо подавати у письмовій формі протягом місяця від дня оприлюднення проєкту рішення та аналізу його  регуляторного впливу на  поштову адресу: 82300, Львівська обл., м.Борислав, вул.Шевченка, 42,  тел. (03248)54264,  відділ економіки та торгівлі Бориславської міської ради (каб. 22) або електронною поштою на скриньку: ekonomika22@ukr.net».