Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. С.Бандери-вул.Лісній в м. Бориславі

1.Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації

Детальний план території для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул.С.Бандери-вул.Лісній в м.Бориславі розроблений на замовлення Бориславської міської ради, підставою для розроблення ДПТ є рішення Бориславської міської ради від 09.07.2020 р. № 2531.

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання території площею -4,19га.

В проекті врахований план зонування території м.Борислава, розроблений ФОП Столяров Ю.М. (м.Львів), генплан м.Борислава, розробленого ДП Державним інститутом проектування міст «Містопроект» (м. Львів) у 2010 році.

Ділянка, на яку розробляється ДПТ, розташована в південно-західній частині міста за межами планувального кварталу К-12. Згідно плану зонування території м.Борислава ділянка ДПТ розміщується переважно в межах зони житлової садибної забудови.

Проектована ділянка обмежена: із заходу – території житлової індивідуальної забудови, садівництва, городи, охоронна зона мереж НГВУ (луки, сінокоси, неужитки); з південного заходу та півдня – охоронна зона мереж НГВУ (луки, сінокоси, неужитки); з південного сходу – червоними лініями вул.Проектована-1 (9м) (адміністративна межа м.Борислава (ліс)), з півночі та північного сходу – луками, неужитками в протипожежних зонах нафтових свердловин, охоронна зона канави (6м).

2.Основні техніко – економічні показники

  • Територія охоплена ДПТ – 4,19 га.
  • територія житлової забудови – 3,2 га,
  • території для ведення садівництва – 0,4 га,
  • вулиці в червоних лініях, проїзди, пішохідні проходи, ґрунтові проїзди – 0,59 га
  • населення – 102 люд.

3.Відомості про замовника детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. С.Бандери-вул.Лісній в м.Бориславі

Замовник: Бориславська міська рада

Розробник: Розробник:ФОП Лопушанський М.Р., ГАП- Лопушанський М.Р.

4.Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. С.Бандери-вул.Лісній в м.Бориславі

Місце ознайомлення з проектом ДПТ для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. С.Бандери-вул.Лісній в м.Бориславі – приміщення Бориславської міської ради, кабінет №50, відділ архітектури та містобудування.

Строк ознайомлення 1 місяць.

5.Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – начальник відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради, головний архітектор міста – Т.Баумкетнер.

6.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення.

7.Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)

Інформація про ДПТ для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. С.Бандери-вул.Лісній в м.Бориславі здійснюється шляхом презентації та експонування графічних матеріалів та пояснювальної записки даної містобудівної документації.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого Бориславською міською радою строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил Бориславській міській раді, за адресою: вул. Шевченка,42, м. Борислав, обл. Львівська, 82300.