Чому важливе легальне працевлаштування

Важливим напрямом діяльності робочої групи з питань легалізації заробітної плати є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин.

Так, 13 жовтня 2020 року відбулося засідання робочої групи з питань дотримання суб’єктами господарювання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, переваги легальної зайнятості та відповідальність за використання незадекларованої праці

Значну увагу приділено суб’єктам підприємницької діяльності, які за даними ДПС мінімізують заробітну плату, зокрема, керівникам підприємств, установ та суб’єктам господарювання роз’яснено необхідність неухильного дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, своєчасного недопущення фактів виплати заробітної плати у «конвертах» та у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень.

Також, повідомлено, що тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством.

Вкотре звертаємось і до роботодавців, і до працівників – думайте про майбутнє,  не позбавляйте себе і найманих працівників соціальних гарантій!