Про надання  пільг на домогосподарства, відключені  від централізованого опалення    

Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради повідомляє, що відповідно до  Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» внесено зміни, а саме: якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання) і громадяни для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади, для розрахунку розміру пільги в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення.

Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акта обстеження стану зовнішньо і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Просимо громадян пільгових категорій, які перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків, житлові приміщення яких відключені від централізованого опалення (теплопостачання) і які для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади, звертатися із вищевказаними документами у відділ персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління праці та соціального захисту населення БМР за адресою: м. Борислав, вул. Грушевського, 7, каб. 6, 9 (тел. 5-00-54).