Про перебіг робіт в сфері дорожнього господарства міста

Сьогодні, 8 липня, у Бориславі, максимально використовуючи погожі дні, виконують різнопланові роботи із покращення проїзної здатності доріг міста, підготовки до капітального ремонту. 

На вул. Дрогобицькій спеціалізованою технікою Madpatcher струменево-ін’єкційним методом ліквідовувалась ямковість для забезпечення тривалості терміну експлуатації дорожнього покриття.

В рамках капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Дорошенка працівники підрядної організації займаються встановленням бордюрів.

Також відповідні роботи проводяться на перехресті вулиць Куліша та Тихого (біля поліклінічного відділення ЦМЛ). Там проходить переоблаштування транспортної розв’язки та встановлення бордюрів. Як повідомив директор КП “Еко-Місто” Іван Сорока, ці роботи дозволять завершити укладання бруківки на пішохідних доріжках скверу та приступити до асфальтування дороги по вул. Куліша, де найближчим часом передбачено капітальний ремонт дорожнього покриття.

Тим часом на вул. Травневій грейдер КП “Еко-Місто” провів  вирівнювання дорожнього профілю. Такі ж роботи було виконано й на вул. Братів Лисиків з метою облаштування заїзду на міське сміттєзвалище.