Про роботу Бориславського відділення поліції: Розширення міської мережі відеоспостереження сприяє у роботі правоохоронних органів

Цього понеділка під час наради міського голови із керівниками відділів та управлінь міської ради начальник Бориславського відділення поліції Дрогобицького ВП ГУНП України у Львівській області Олександр Закутний прозвітував про виконану роботу, ефективність якої підвищилась з початком участі нашого міста у програмі «Безпечне місто».

Так, за минулий тиждень екіпажем Бориславського відділення поліції було здійснено 76 виїздів на заяви та повідомлення громадян, за 6 фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Також було складено один протокол за керування у стані алкогольного сп’яніння і матеріали скеровано до суду.

В рамках роботи із упорядкування руху пасажирського транспорту у Бориславі продовжились спільні чергування з інспекторами відділення муніципальної варти КП «Надра Борислава». В результаті було складено 6 постанов на водіїв громадського транспорту за відхилення від маршруту, порушення правил зупинки та за зупинку у два ряди.

Як зауважив підполковник Закутний, значне сприяння у роботі правоохоронним органам здійснює міська мережа відеоспостереження, яку постійно розширюють в рамках програми «Безпечне місто»: «Окреме дякую хочеться сказати як міській раді, так і громаді мікрорайону Губичі, за встановлення камер спостереження. Це дуже полегшує нам розкриття злочинів і встановлення осіб, причетних до правопорушень. Позитивна практика впровадження Програми долучила до участі й Східницю, яка вивела на нашу чергову частину 10 камер відеоспостереження. Так, станом на сьогодні у мережах відеонагляду Борислава та Східниці є загалом 35 камер. Але зупинятись на досягнутому не варто, тому закликаю долучатися до встановлення камер відеоспостереження й в інших мікрорайонах міста».

«Обов’язково будемо продовжувати цю справу, тому що розуміємо наскільки це потрібно в сучасних реаліях, особливо, задля безпеки мешканців та роботи правоохоронних органів, – наголосив міський голова Борислава Ігор Яворський. – Безперечно робота триватиме у цьому напрямку доти, доки всі мікрорайони міста не стануть максимально охоплені відеоспостереженням».

Нагадаємо, що минулого тижня було завершено встановлення 8 камер відеоспостереження на вул. Дрогобицькій. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту-переможця Обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку, поданого органом самоорганізації населення «Квартальний комітет «Губичі». Відтак, бориславська міська мережа відеонагляду тепер налічує 23 точки спостереження.