Про роботу спрямовану на покращення водопостачання у Бориславі

У Бориславі тривають роботи із покращення водопостачання на території міста, а саме: заміни мереж водопостачання та каналізування в районі вулиць Володимира Великого, Коваліва, Степана Бандери.

Так, на вул. Володимира Великого для вирішення проблеми з підтопленнями та витоками поблизу будинків №№ 175 та 177 було замінено ділянку трубопроводу (65 м, пластик, Ø 110 мм). В результаті проведених робіт очікується збільшення тиску в мережі та припинення втрат води.

 

Підходять до завершення роботи на вул. С.Бандери. Там було встановлено нове насосне обладнання, яке дозволить забезпечити якісне водопостачання мікрорайону вулиць Хвильового, Високої, Гірної та Потік. Попередньо у цьому районі було здійснено заміну старих труб мережі водопостачання на пластикові. Роботи тривали близько півтора року, впродовж якого було замінено більше 2 км трубопроводу. Для остаточного введення в експлуатацію нового обладнання залишилось підключити електропостачання та встановити частотний регулятор.

Необхідною була й заміна водопроводу по вулиці Коваліва в районі Бойлерної №1. Станом на сьогодні там тривають роботи із прокладання нових труб від бойлерної у двох напрямках – до будинків №№ 41, 39 та №№ 33, 35, 37. У зв’язку із наявністю в ґрунті великої кількості кабелів електропостачання, викопування траншей проводиться ручним методом.

Розпочато роботи із каналізаційними системами. Так, поблизу будинку № 67 по вулиці Трускавецькій було замінено проблемну ділянку трубопроводу Ø160 мм.

Каналізування здійснюють і на вул. Костомарова, де мешканці самостійно закупили матеріали, а КП «Вододар» прокладає комунікації, які буде приєднано до колектора на вул. Нафтовій.

У межах реалізації Програми «Питна вода» триває реконструкція водогону по вул. В.Великого та 600-річчя Борислава. Відповідно до технічного завдання, виводиться з експлуатації аварійний водопровід діаметром 300 мм, проводиться монтаж близько 2 км труб різного діаметру (200, 160 та 110 мм), встановлення нової запірної арматури, пожежних гідрантів і регуляторів тиску з подальшим перепідключенням абонентів.