Про важливі питання зайнятості online

Щочетверга в Бориславській міській філії ЛОЦЗ проводяться заплановані вебінари. Приємно спостерігати за позитивною динамікою зростання бажаючих взяти участь у таких заходах.

До чергового інформаційного вебінару із загальних питань зайнятості за участі соціальних партнерів долучилось 11 безробітних. Учасники ZOOM-конференції дізнались про основні складові індивідуального плану працевлаштування та отримали інформацію про умови, тривалість й розміри допомоги з безробіття. Не оминули увагою також актуальні пропозиції роботи на місцевому ринку праці в карантинний період.

У другій частині вебінару мова йшла про переваги легальної зайнятості. Якісно розвинула цю тему заступник начальника Бориславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) – Оксана Піряник. Серед іншого, вона ознайомила присутніх зі змінами до пенсійного законодавства, детально охарактеризувала умови призначення пенсій та зосередила увагу на послугах web-порталу ПФУ.

Цього разу, під час вебінару відбулоcь online спілкування у формі дискусії та відповідей на запитання. Учасники вебінару залишились задоволеними, про що свідчать їх позитивні відгуки. А наші соціальні партнери з пенсійного фонду виявили бажання продовжити співпрацю в такому форматі.

Ірина Пазяк,
провідний фахівець з профорінтації
відділу активної підтримки безробітних
Бориславської МФ ЛОЦЗ