Продовження карантину із поділом на “кольорові” зони

Розпорядженням керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 31.07.2020 № 23-нс на території Борислава та Східниці з 01 по 31 серпня 2020 року установлено карантин із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні.

Відповідне рішення було прийнято на основі постанови КМУ від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Карантинні обмеження запроваджуються відповідно до встановлених рівнів епідеміологічної небезпеки: «зелений», «жовтий», «помаранчевий», «червоний». Рівень епідемічної небезпеки встановлюється за результатом оцінки епідемічних показників та визначається рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Поки для Борислава та Східниці немає встановленого рівня епідемічної небезпеки, то дійсними залишаються умови карантинних обмежень, які діяли до сьогодні.

Про зміни буде повідомлено додатково.