Пройшли міські змагання “Олімпійське лелеченя”

Завершився міський етап Всеукраїнського спортивного заходу «Олімпійське лелеченя» організований управлінням культури, молоді, фізичної культури та спорту і відділом освіти Бориславської міської ради. Участь у заході взяли 108 учасників з 9 навчальних закладів міста і змагались вони на базі ігрового манежу Бориславської ДЮСШ.

Команди змагались у 3-х естафетах та вікторині на олімпійську тематику. За результатами цих конкурсів і визначались переможці заходу.

Злагоджену командну роботу продемонструвала команда ЗЗСО№8, яка стала переможцем змагань. З однаковою сумою балів фінішували команди ЗОШ№2 та ЗЗСО№5, кращий результат команди ЗОШ№2 у комплексній естафеті вивів команду на друге місце. Відповідно, команда ЗЗСО№5 стала третьою.

Призери заходу відзначені кубками та грамотами організаторів. Переможець – команда ЗЗСО№8 – готується захищати честь міста в обласному етапі заходу у м.Львові.

Тож вітаємо юних спортсменів із їхніми здобутками та бажаємо нових досягнень.