Проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 – 2025 роки

Як інформує відділ розвитку міста Бориславської міської ради, сьогодні, 7 жовтня, відбулось засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 – 2025 роки.

Під час засідання, Конкурсна рада затвердила  пріоритети із внесеними правками обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік. Серед пріоритетів:

“Освіта” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання та інвентарю, предметів дострокового користування.

“Охорона здоров’я” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання спецавтотранспорту, обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (у т.ч. автотранспорту).

“Культура” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

“Спорт” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

“Безпека” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

“Вуличне освітлення” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.

“Інші пріоритети” – (об’єкти усіх форм власності, окрім приватної (за винятком ОСББ), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети)  – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

“Обласні заклади та установи, некомерційні підприємства обласної ради” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Також Конкурсна рада затвердила дату прийняття заявок на участь у Конкурсі проєктів місцевих ініціатив  – 2020. Відтак, прийом заявок стартує 28 жовтня і триватиме до 29 листопада.

Зазначимо, гранична вартість проекту становить 500 тис гривень, а гранична сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис гривень.

З 15 жовтня до 25 жовтня проводитимуть семінари для охочих взяти участь у Конкурсі.