Присвоєно почесне звання “Мати-героїня”

Багатодітні сім’ї є великою цінністю та гордістю України, адже там дітей ще змалечку навчають берегти та підтримувати українські сімейні традиції.

Відповідно до Указу Президента присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» багатодітній матері м. Борислава Гвоздецькій Світлані Богданівні. 

Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків.

Відповідно до Указу Президента України «Про почесні звання України» жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей усиновлених у встановленому законодавством порядку, мають право на отримання почесного звання України «Мати – героїня». Почесне звання «Мати-героїня» є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей. Звання «Мати-героїня» присвоюється Президентом, про що видається відповідний указ.

11 лютого 2021 року на засіданні сесії Бориславської міської ради міський голова Ігор Яворський урочисто оголосив указ та вручив державну нагороду – посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» матері п’яти дітей Світлані Гвоздецькій.