Реалізовано перший проєкт-переможець конкурсу «Громадський бюджет Борислава»

Біля будинку Просвіти у мікрорайоні Тустановичі облаштовано дитячий майданчик. Роботи було виконано в рамках реалізації проєкта-переможця першого конкурсу «Громадський бюджет м. Борислава», який відбувся у вересні минулого року.

Загальна вартість проєкту становить 98 000 грн., 88 000 грн. з яких було виділено із міського бюджету та 10 000 грн. – спонсорського внеску громади. За ці кошти було придбано та встановлено п’ять ігрових атракціонів (гірку, лазанку та три гойдалки – балансир, пружинну і двомісну), а також лавку.

Своєї реалізації очікують ще 5 проєктів, і незабаром приступлять до виконання робіт по двох із них – облаштування прилеглих територій у ЗОШ №1 та ЗОШ №7.

«Громадський бюджет надає можливість кожному мешканцю взяти участь в процесі благоустрою рідного міста та спільними зусиллями вплинути на виділення коштів з міського бюджету для цих цілей. Вдячний громаді за активність під час подання заявок на конкурс, голосування та фінансову співучасть, які показали, що бориславцям небайдуже наше місто і вони готові долучатись до змін і творити майбутнє. Також нагадую, що з 1 по 30 вересня триває набір заявок на цьогорічний конкурс громадського бюджету. До кінця залишилось всього 14 днів! Чекаємо на ваші проєкти», – підсумував міський голова Ігор Яворський.