Рятувальники закликають бориславців та східничан дотримуватись правил карантину

Від сьогодні у Бориславі та Східниці щоденно здійснюватиметься оповіщення населення із закликом неухильно дотримуватись правил карантину.

Спеціальна автівка ДСНС з гучномовцем об’їжджає мікрорайони міста і селища та інформує місцевих мешканців про те, яких правил необхідно дотримуватись з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Такі заходи будуть здійснюватись регулярно в рамках виконання плану заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Шановні громадяни!

Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу.

Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни.

Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечте їх усім необхідним, аби їм не довелося виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції.

Пам’ятайте, що відповідальність – рятує життя!