Роздільне сортування – ще на крок ближче

У Бориславській міській територіальній громаді все активніше запроваджують систему роздільного сортування твердих побутових відходів. Як відомо, будь-які зміни найкраще розпочинати з дітей, адже вони значно швидше вчаться та звикають до нововведень. Тож розпочати введення цього процесу вирішили саме із закладів дошкільної  та середньої освіти. 

З цією метою нещодавно постійною комісією з питань екології, туризму та сталого розвитку було ініційовано запровадження проекту “Час сортувати”. В рамках його реалізації минулого тижня дошкільнятам та школярам було передано великі контейнери для роздільного сортування сміття. А щоб запровадження цього процесу було простішим, тепер школи ще отримають підставки для роздільного збору ТПВ. 

“Основний результат – це навчити дітей різного віку бути екосвідомими, виховати покоління, яке буде дбати про навколишнє середовище, а для цього потрібно насамперед дати їм практичні навички правильного поводження зі сміттям. Найперше – це забезпечити інвентарем для роздільного збору відходів, а далі – навчити їх правильно сортувати”, – розповідає директор Центру екології, туризму та сталого розвитку Мирон Цайтлер.