Розпочато прийом заявок на Обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив 2020

Відділ розвитку міста Бориславської міської ради інформує про те, що 28 жовтня розпочався прийом заявок на участь у Обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив на 2020 рік.

Оформлення документів здійснюється виключно на спеціальній онлайн-платформі Львівської обласної ради за посиланням: http://registration.lvivoblrada.gov.ua/.

Нагадаємо, що конкурс проводиться за наступними пріоритетами:

  • «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Охорона здоров’я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).
  • «Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Спорт» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Безпека» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.
  • «Інші пріоритети» (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Загальна вартість проєкту повинна становити не більше, ніж 500 тис грн. Гранична субвенція з обласного бюджету для проєкту складає – 200 тис грн.

Прийом заявок триватиме до 18:00 год. 29 листопада 2019 року.