Ще 3 генератори від польських друзів з Валбжиха. Дякуємо!

Незламні… Це слово зовсім невипадково увірвалося у наш повсякденний вжиток. І дуже доречно характеризує український народ. Бо поки наші мужні Захисники виборюють свободу, ми не маємо права здаватися тут, в тилу. І не здаємося, бо відчуваємо колосальну підтримку наших друзів, які з усіх сил допомагають.

Завдячуючи нашим друзям з Валбжиха, тепер Бориславська громада має ще 3 генератори.

Сьогодні, 20 січня, 2 з них передали на комунальне підприємство “Бориславтеплоенерго”. Вони забезпечуватимуть роботу котелень на вулиці Героїв ОУН-УПА (обслуговує відділення поліклініки, інфекційне відділення лікарні та професійний ліцей) та на вулиці Куліша (обслуговує поліклініку, відділення терапії та неврології). Ще один — працюватиме в адміністративній будівлі міської ради.

Від Валбжиха це вже друга допомога генераторами. Один потужний генератор 90 кВт. вони доставили нам ще у листопаді. Тоді президент міста Валбжиха Роман Шелемей особисто передав його комунальному підприємству “Вододар”. Цей генератор є мобільним і може забезпечувати роботу на тих об’єктах міста, де це необхідно в певний момент.

Щодо котелень “Бориславтеплоенерго”, то більша частина їх вже забезпечена генераторами. Модульна котельня на Коваліва, що обслуговує дитячі садки № 14 і № 20, ЗЗСО № 4 та декілька будинків вулиці Трускавецької, отримала генератор від німецьких друзів з Меккенгайму, а котельня ЗЗСО № 7 – від польських друзів з Ломжі.

Ще 3 генератори для КП “Бориславтеплоенерго” закупили за кошти з міського бюджету. Вони обслуговують котельні гімназії № 6 (колишній НВК №6), ЗЗСО № 8 та пологового будинку.

“Співпраця, яка підтверджена не тільки словами, а й цілеспрямованими щирими ділами… Сьогодні отримали ще три потужних електрогенератори від нашого міста-побратима Валбжиха. Окрім цього, при зустрічі вже обговорили наступні кроки. Наші друзі готові передати для українських захисників на фронт позашляховики й вже працюють в цьому напрямку. Щирі слова вдячності за Вашу допомогу. Ваші відкриті серця дарують нам міцну віру в те, що ми все здолаємо, як би важко не було”, – говорить міський голова Ігор Яворський.