Ще два автомобілі для нашої перемоги

Наші Захисники, які щоденно на лінії фронту захищають українські кордони від російської навали,  потребують підтримки з тилу. Автомобілі — один з найбільш необхідних елементів їхньої боротьби, які вкрай необхідні для виконання спеціальних завдань, підвезення боєприпасів, перекидання обладнання, порятунку поранених…

Дві автівки з Борислава невдовзі поїдуть у зони ведення бойових дій нашим Захисникам. 

Sorento Kia Motor для мешканця села Ясениці-Сільної, який зараз перебуває у зоні бойових дій, придбали побратими, а також за сприяння депутата Бориславської міської ради Василя Чіхрака долучились до збору коштів працівники Державного дрогобицького підприємства «Лісове господарство». 

Opel Frontera спільними зусиллями та завдяки фінансовій підтримці друзів та колег придбав для свого брата Петро Сагаль. Він вже вдруге відправляє машину на фронт, адже перша зараз потребує ремонту. 

Дякуємо всім небайдужим людям, які внесли навіть найменшу частинку допомоги у придбання машин. Вони дуже потрібні нашим Захисникам. Ми не знаємо імені всіх, хто долучився до купівлі, та хочемо сказати слова вдячності кожному, хто вносить свою лепту в нашу перемогу.