Ще одна цеглина у розбудову Борислава туристичного

17 лютого 2021 року Бориславська делегація фахівців Центру екології, туризму та сталого розвитку під керівництвом заступника міського голови Світлани Солоненко взяли участь у семінарі з питань розвитку туризму, який відбувся у Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі». Зустріч відбулася на запрошення директора ДІКЗ “Нагуєвичі” доцента, кандидата історичних наук Богдана Лазорака.

На семінарі представлено доповіді Мирона Цайтлера та Ігоря Романюка з питань історії нафтовидобутку часів Івана Франка та розвитку туризму у нашому регіоні. Доцент Лазорак Богдан також представив надзвичайно цікаву доповідь та презентацію невідомих джерел «Франкової Каліфорнії».

“Бориславська сторінка залишила надзвичайно великий слід у житті Івана Франка. Драматичні події, які тут відбувалися сильно впливали на його світогляд та вилилися у потужний творчий доробок. А сьогодні Великий Каменяр продовжує жити у наших серцях та налагоджує мости дружби між земляками. Власне про це він і найбільше мріяв”, – зазначає керівник КНП “Центр екології, туризму та сталого розвитку” Мирон Цайтлер.

Під час обговорень окреслено спільні проекти для реалізації у сфері туризму між Бориславською міською радою і Державним історико-культурним заповідником «Нагуєвичі».

Урочистим моментом та підтвердженням задекларованих намірів було підписання угоди про співпрацю між ДІКЗ «Нагуєвичі» та Бориславською міською радою. Цю місію від імені міського голови Ігоря Яворського було доручено виконати заступнику Світлані Солоненко.

Надзвичайно цікавою була неформальна частина зустрічі, на якій директор та його співробітники провели цікаву екскурсію музеєм заповідника.

Переконані, що такий захід – це ще одна цеглина у розбудову Борислава туристичного.