Ще один крок до енергоефективності у ЗЗСО № 1

У закладі загальної середньої освіти №1 завершується реалізація проєкту-переможця в Обласному конкурсі проєктів місцевих  ініціатив “Капітальний ремонт приміщень в частині заміни вікон на енергозберігаючі”. 

Вчора, 13 вересня, міський голова Ігор Яворський спільно із заступником міського голови Роксоляною Гарасимів відвідав цей освітній заклад та поцікавився стадією процесу проведення заміни вікон.

Так, цьогоріч у ході реалізації вищезгаданого проєкту там замінено 37 старих вікон на трьох поверхах школи. 

Зазначимо, що ЗЗСО № 1 вже брав участь в обласному конкурсі проєктів місцевого розвитку  у 2018 році та став одним із переможців. Тоді у школі було замінено на енергозберігаючі 45 вікон. Загалом за останні 10 років тут проведено заміну 135-и дерев’яних вікон на нові.

“На сьогодні в багатьох закладах освіти пріоритетним є питання зменшення тепловтрат для забезпечення належного рівня комфорту учасникам освітнього процесу, — зазначає міський голова Ігор Яворський. — Тепер у цій школі буде тепло і затишно, адже у кожному класі є нові вікна. Приємно відзначити те, що батьки та педагогічний колектив не стоять осторонь й активно долучаються до позитивних змін у закладах освіти.”

До слова, стандарти Нової української школи вимагають, щоб освітній простір був комфортним та мотивував школярів. Тож для того, щоб забезпечити дітям належні умови, створити навчально-пізнавальні зони, особливо для найменших, чимало ремонтних робіт було проведено у канікулярний період за кошти батьків.

Також ЗЗСО №1 у скриньці проєктів-переможців має ще 2, які реалізовуватиме у цьому році. Це реконструкція покрівлі (Конкурс проєктів регіонального розвитку) та капітальний ремонт прибудинкової території в частині укладення бруківки (громадський бюджет).