Щодо карантинних обмежень на території Бориславської міської територіальної громади відповідно до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки

Відповідно до Протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року № 24 з 23 вересня на Львівщині встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки. У зв’язку з цим, припиняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів, в яких не менш як 80% працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або отримання однієї дози вакцини. 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 р., якою внесено зміни до деяких актів Кабміну, додано виключення щодо відвідування закладів дошкільної освіти та початкових класів (1-4) закладів загальної середньої освіти.

У межах цього рівня заборонено зокрема проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів тощо. Водночас вимоги до жовтого рівня є пом’якшеними для вакцинованих. 

Детальніше про  встановлення карантинних обмежень на території Бориславської міської територіальної громади можна ознайомитись у розпорядженнях керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій: