Щодо позитивного результату на коронавірус

Сьогодні зранку, 30 травня, Львівська ОДА повідомила про зафіксований випадок захворювання на СOVID-19 у Бориславі. Міський голова Борислава Ігор Яворський надав уточнену інформацію з цього приводу:

“16 травня до інфекційного відділення Бориславської ЦМЛ бригадою швидкої медичної допомоги була доставлена мешканка м. Борислава із симптомами ГРВІ, після обстеження встановлено діагноз пневмонія. За інформацією медиків, симптомів коронавірусу не було, проте пробу для проведення ПЛР-тесту на Covid-19 було відібрано, оскільки це зараз передбачено протоколом МОЗ. Експрес-тест показав від’ємний результат.

22 травня, після закінчення курсу лікування антибіотиками, пацієнтку було виписано для продовження лікування вдома під наглядом сімейного лікаря. Сьогодні отримано інформацію про позитивний результат ПЛР-тесту.

В даний час організовується робота щодо тестування медичного персоналу та всіх контактних осіб, в пацієнтки буде взято аналіз повторно”.

Також міський голова повідомив, що зараз проводиться засідання координаційного штабу, де буде узгоджено подальші кроки та буде прийнято рішення про проведення необхідних заходів у зв’язку з виявленим випадком захворювання.