Щодо вакцинації від COVID-19: з апаратної наради міського голови

Вчора, 5 липня, на онлайн-нараді міського голови зі структурними підрозділами обговорили одне з актуальних питань на сьогодні – процес вакцинації від COVID-19 на території Бориславської міської територіальної громади. 

Міський голова Ігор Яворський наголосив на тому, що вакцинація залишається єдиним захистом від коронавірусу та швидше зможе повернути громаду до звичного способу життя.

Директор КНП “Центральна міська лікарня” Віталій Головчак зазначив: “На території нашої громади вакцинацію розпочато Стрийською мобільною бригадою ще з 11 березня. Всі 90 доз, доставлених тоді, було використано. На сьогодні вакцинацію проводять 3 бригади, а цього тижня буде проведено навчання для ще двох. Всі охочі, які звертаються до лікарів, отримують щеплення від COVID-19, та все ж рівень вакцинації серед мешканців не є високим”.

Низьку активність вакцинації серед населення відзначили також старости сіл Бориславської міської тергромади, зазначивши, що лікарі спілкуються з жителями на тему щеплень та проводять роз’яснювальну роботу.

З приводу захворюваності на COVID-19 доповів начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимир Прідун, проінформувавши, що всього у червні було відібрано 181 пробу для проведення ПЛР-тесту. З них – лише 3 позитивні. 

Тож Ігор Романович підсумував: “Дуже добре, що за весь місяць у нас такий результат, але попри те, ми не маємо права розслаблятися і нехтувати протиепідемічними заходами. А спільним нашим завданням є збільшення активності до вакцинації серед населення”.

Нагадуємо, що у відділенні лікарні ПМСД діє постійний пункт вакцинації (вакцина Sinovac-CoronaVac) та є сертифікована бригада, яка проводить щеплення. Всі охочі пройти вакцинацію можуть звертатися з понеділка по четвер з 9 до 12 години за адресою: вул. Коваліва, 42. Попереднього запису не потрібно.