Школярі Бориславської ТГ та гравці СК “Нафтовик” відвідали м. Ломжу

Після офіційного візиту делегації з Борислава на чолі з міським головою Ігорем Яворським у польське місто-побратим Ломжа 11-15 червня туди була запрошена молодь нашої громади.

Так, з 22 до 27 серпня у рамках співпраці з містом-партнером Республіки Польща та реалізації проєкту «Літо з Польщею» від організації «Польська спільнота» м. Ломжа відвідали 18 школярів Бориславської територіальної громади, а також футболісти СК “Нафтовик”.

Наші спортсмени 2006-2007 р.н. під керівництвом тренера Василя Криворучишака брали участь у футбольному турнірі XXI Ігор учнівської молоді Польщі імені Яна Степули, посівши II місце. Футболістам вручили кубок, медалі, а гравець клубу Олег Марущак  став кращим за рішенням суддів. 

Змістовну та цікаву програму польською стороною було організовано й для школярів. Впродовж перебування у польському містечку діти ознайомилися з історією та архітектурою Ломжі, відвідали краєзнавчий музей та двічі побували в аквапарку. Також брали участь у відкритті XXI Ігор учнівської молоді Польщі імені Яна Степули, у яких власне й виступав спортивний клуб “Нафтовик”. 

Однією з надзвичайно цікавих та пізнавальних була поїздка у Варшаву, де, мандруючи старими вулицями, школярі занурювалися в історію заснування та розвитку столиці. Під час екскурсії відвідали науковий центр “Коперник”, який є музеєм науки й в якому знаходиться понад 450 інтерактивних експонатів. До слова, центр є найбільшою установою в галузі наукових експериментів у Польщі та одним з найбільш передових в Європі. Тут діти отримали незабутні враження та море позитивних емоцій від експериментів  на різних експонатах.

Також бориславські школярі мали змогу зустрітися із заступником президента міста Ломжа та презесом, висловити їм слова вдячності за запрошення, гостинний прийом та організовані екскурсії. Користуючись нагодою, розповіли й історію свого рідного міста.

Як школярі, так і гравці СК “Нафтовик” повернулися з незабутніми враженнями, позитивними емоціями, натхненні та неймовірно щасливі. 

Отож висловлюємо велику вдячність президенту Ломжі Маріушу Хжановському та презесу Ломжинського осередку асоціації «Польська спільнота» за запрошення та організацію.