Служба за контрактом у Збройних силах України

Дрогобицький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Переваги військової служби за контрактом:

 1. Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода, у розмірах:
 • особам рядового складу — 8 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (20 064 гривень).
 • особам сержантського і старшинського складу — 9 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (22 572 гривні).

2. Отримання підйомної допомоги. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, яка переїжджає з ним на нове місце служби в інший населений пункт, або у зв’язку з передислокацією військової частини.

3. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

4. Можливість навчання.

Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, — в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

 1. Гарантована щорічна основна відпустка

Щорічна основна відпустка надається: зі збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

 1. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках — медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров’я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
 2. Вирішення житлового питання.
 • Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла.
 • Компенсація витрачених коштів за винайм житла для усіх категорій військовослужбовців.
 1. Пенсійне забезпечення значно вище ніж у цивільному секторі та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);
 2. Соціальний захист сімей військовослужбовців:
 • Дружині (чоловіку) військовослужбовця щорічна основна відпустка за її бажанням надається у зручний для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця.
 • Місцеві ради надають позачергово місця дітям військовослужбовців, у дитячих закладах за місцем проживання.
 • Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.
 1. У разі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

За більш детальною інформацією можна звернутись у Дрогобицький РТЦК та СП. Звертатись за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63 (призовна дільниця) з 9:00 до 15:00, або Дрогобицький РТЦК та СП з 9:00 до 18:00 у 4-тий кабінет. Тел. 0965623508.

Долучайся до команди професіоналів — зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!