Сотні мішків зі сміттям: у Бориславі почистили річку Тисменицю

Минулого тижня працівники комунального підприємства “Еко-місто” навели порядок на берегах річки Тисмениця в районі “Барабського мосту”, а також вичистили дно водойми від побутового сміття. 

Впродовж дня комунальники в спеціальному одязі та взутті витягали з дна річки пакети з відходами, які недобросовісні мешканці просто на просто не донесли до смітника. За словами директора КП “Еко-місто” Івана Сороки, в результаті проведених робіт з цієї території було вивезено більш як 2 тонни сміття. “Найбільше було кульків з побутовим сміттям, та, окрім того, багато пляшок, скла, яке скидали скоріш за все з мосту. Дивно, як таке можуть робити люди, які ж живуть у цьому місті, та ще й в самому його центрі”, – зазначає Іван Васильович. 

Тож звертаємося до мешканців Бориславської громади! Не перетворюйте наші водойми на купи сміття. Наше місто — це одна спільна велика оселя, чистота і затишок якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля. А отже, і порядок у місті, в якому живемо, — справа спільна для всіх і кожного.