Співпраця громад: Борислав і Дрогобич реалізовуватимуть проект “Врятуй життя”. Бюджет – 1 млн. грн.

Партнерські та індивідуальні проекти Борислава продовжують перемагати. Так, спільний з Дрогобичем проект “Врятуй життя” став переможцем Конкурсу співробітництва територіальних громад на 2019 рік.

Проект передбачає закупівлю нового медичного обладнання для закладів охорони здоров’я обох міст. Ініціатором розробки виступила Дрогобицька міська рада, партнером – Бориславська міська рада. Бюджет проекту – 1 млн. грн., із яких половину суми на умовах співфінансування буде виділено з обласного бюджету.

Як розповіла спеціаліст відділу розвитку міста Мар’яна Заікіна, завдяки успішній реалізації проекту для КНП “Центральна міська лікарня м. Борислава” буде придбано 1 апарат штучної вентиляції легень, 1 дефібрилятор-монітор пацієнта та 2 приліжкові монітори пацієнта.

30 травня, на 70 сесії Бориславської міської ради, було прийнято рішення, яким з міського бюджету передбачили 250 000 грн. на співфінансування проекту по закупівлі вищеназваної апаратури. “Вкотре переконуюсь, що спільними зусиллями можна досягнути значно більше, ніж поодинці, – зауважив міський голова Ігор Яворський. – Безумовно, співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів є реальним шансом вирішити актуальні питання місцевого значення. Тішить, що область не залишається байдужою, тому щиро вдячний голові Олександру Ганущину та депутатам обласної ради за постійні підтримку і сприяння у покращенні умов різних сфер життєдіяльності нашої громади”.