Нові партнери та нові перспективні проєкти

Скарбничка міста Борислава поповнилась ще одним містом-партнером. Угоду про співробітництво підписано із м. Устрики Долішні (Республіка Польща).

Сьогодні, 22 листопада, до Борислава завітала делегації із м. Устрики Долішні (Республіка Польща) та м. Турки (Львівська область). В Бориславській міській раді відбулась розширена робоча нарада під головуванням міського голови Борислава Ігоря Яворського за участі заступниці директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Лілії Лисих, бурмістра міста Устрики Долішні Бартоша Ромовіча, його заступника Міхала Внука та директора департаменту розвитку міста Устрики Долішні Кароля Ленарда, заступниці міського голови Борислава Світлани Солоненко, керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького.

До зустрічі також приєднались керівництво міста Турки: міський голова Ярослав Паращич, секретар Турківської міської ради Олександр Гвоздінський та перший заступник міського голови Олег Гришканич.

Ініціатором перемовин були Віталій Мицак, депутат міської ради, засновки ГК «Буковиця» та голова правління МЦ «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько, який і виступив модератором сьогоднішньої зустрічі.

Власне, окрім підписання угоди про співробітництво, місто Устрикі Долішні приїхало із вже напрацьованою пропозицією співпраці. Проект, який мають на меті втілити партнери, передбачає облаштування нової моделі туристичного трансферу в Карпатах, як елементу екологічно чистої економіки. Цей новий вимір еко-туризму має настільки глобальний підхід, що, як заявляють розробники, подібний проєкт ще не був реалізовуваний ніде у світі. До реалізації запропоновано долучитись із української сторони місту Бориславу, а також м. Турці.

Після презентації проєкту голови міст підписали угоду про співпрацю між громадами.

«Цей проєкт не просто інноваційний, це проєкт «з майбутнього», – підсумовуючи, сказав міський голова Ігор Яворський. – Ми зазвичай концентруємо свою увагу в першу чергу на першочергових інфраструктурних речах, стараємось покращувати елементарні речі. І, на жаль, через це нам не вистарчає часу та ресурсів для розпрацювання більш глобальніших проєктів, які направлені в майбутнє. І ми дуже вдячні, що запропонували нам працювати разом».