Співпраця влади та бізнесу

З метою покращення співпраці влади та бізнесу і сприяння розвитку підприємництва у Бориславі відбулась робоча зустріч представників влади міста із керівниками підприємств – платників податків. Так, днями міський голова Ігор Яворський та заступник міського голови Світлана Солоненко відвідали ПП «Боровик». В ході зустрічі було обговорено ряд питань пов’язаних із поточною роботою та перспективними планами підприємства.

ПП «Боровик» працює у Бориславі уже 17 років і забезпечує споживачів продукції свіжими, сушеними та консервованими грибами. Звісно, у планах є і розширення мережі клієнтів, зокрема розпочати збут за межі нашої країни.

Екскурсію підприємством провів директор Мирон Турчин: «Станом на сьогодні у нас працює близько 60 осіб. На час карантину роботу майже не припиняли, та все ж відчули наслідки обмежень і на собі, наприклад, через неможливість реалізувати продукцію у звичному обсязі. Та ми не опускаємо руки, адже постійно шукаємо можливості для розвитку – переймаємо досвід у країн-сусідів й водночас плануємо вихід на європейський ринок та розширення виробничих площ».

«Приємно бачити, що невеликі підприємства Борислава не стоять на місці і наполегливо йдуть вперед, сміливо виходять на світовий ринок. Це ще один доказ того, що Борислав – перспективне місто, яке активна співпраця з іноземними компаніями дозволить популяризувати на якісно вищому рівні»,  – зауважив міський голова Ігор Яворський.

У зв’язку зі змінами в законодавстві, ПП «Боровик» уже подав заявку на перереєстрацію і з 1 січня 2021 року усі податки, які раніше ішли до бюджету Дрогобицького району, потраплятимуть до Бориславської скарбниці.