Спортивний початок святкування Дня міста

Сьогодні, 12 вересня, розпочалось дводенне святкування Дня міста. Цьогоріч Бориславу виповнюється 633 роки.

Заходи першого дня були спортивного напрямку, відтак задали особливо енергійний настрій.

На стадіоні СОК “Нафтовик” відбувся турнір поколінь із футболу. Команди змагались у двох вікових категоріях – ветерани та діти. За результатами матчів серед дорослих першість виборола команда с. Попелі, Борислав зайняв другу сходинку на п’єдесталі. Честь бориславського футболу гідно відстояла ДФК “Юність”, яка зайняла перше місце. Срібло отримала команда ДЮСШ м. Самбір.

На базі ЗОШ №3 пройшов турнір з боротьби дзюдо, де переможці отримали грамоти.

Також цього дня  у центральній міській бібліотеці розпочався перший етап шахового турніру. Завтра з 12:00 год. змагання продовжиться, буде підбито підсумки двох днів та визначено переможців.

Завершення дня було драйвовим та екстремальним, адже відбулась церемонія урочистого відкриття ІІІ етапу чемпіонату України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція», після якої учасники здійснювали заїзди на суперспецділянках 1 та 2 у м. Бориславі.