Спроба підпалу на Бориславському сміттєзвалищі

За інформацією ТзОВ “Грінера Борислав”, в ніч з 18 на 19 липня на Бориславському міському сміттєзвалищі було зафіксовано спробу здійснення підпалу, момент спалаху якого було зафіксовано камерами відеоспостереження. 

Зважаючи на це, компанія “Грінера Борислав”, що здійснює діяльність щодо впорядкування сміттєзвалища, на своїй сторінці у соцмережі Facebook опублікувала оголошення про виплату грошової винагороди за інформацію про здійснення підпалу. 

Як припускають представники компанії-управителя, ті, хто це зробили, мали за мету зімітувати самозагоряння. На відео чітко видно яскравий спалах, що свідчить про підпал і дає можливість стверджувати про присутність людського фактора. На щастя, вогонь самоліквідувався до прибуття рятувальників. А по факту здійснення підпалу подано заяву в поліцію. 

Оскільки недопущення такої ситуації в пріоритеті як для мешканців, так і для управителя, компанія “Грінера Борислав” оголошує винагороду в розмірі 5 тис. гривень за інформацію про замовника або ж виконавця цього вчинку, додаючи, що не матиме жодних претензій до виконавця у разі надання інформації про замовника.

Тож якщо хтось володіє будь-якою інформацією щодо вищезазначеного, повідомляйте за номером 0934005811 або пишіть у приватні повідомлення “Грінера Борислав”. Посилання на сторінку – https://www.facebook.com/GreenEra.Boryslav/.

Відео з камери спостереження моменту спалаху (див. 00:40:17):