Спрощено процедуру отримання довідок для жителів сіл Бориславської громади

Сьогодні, 12 лютого, міський голова Ігор Яворський спільно з першим заступником Романом Садлівським та керуючим справами виконкому Ігорем Кобилецьким відвідав села Бориславської територіальної громади. Міський голова вручив старостам гербові номерні печатки для вчинення нотаріальних дій, печатки і штампи для засвідчення та видачі довідок, характеристик, актів обстеження та інших документів.

Нагадаємо, для спрощення процедури отримання довідок жителями Бориславської громади в положення про старост було внесено ряд доповнень. Зокрема в повноваження введено діловодство, облік і звітність, видачу довідок, характеристик, актів фізичним особам, які проживають (перебувають) на території відповідного села, та інших документів. Старости можуть вести військовий облік призовників і військовозобов’язаних, здійснювати нотаріальні дії, керуючись у своїй діяльності Законами України та Порядком вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування. Також внесено в структуру апарату міської ради посади адміністраторів з віддаленим робочим місцем у відповідному населеному пункті.

«Такі кроки значно полегшать процедуру отримання різних документів для мешканців наших сіл. Тепер для отримання довідки про реєстрацію місця проживання, довідки для ID-картки, довідки про склад сім’ї, довідки про осіб зареєстрованих за відповідною адресою , всіх видів довідок для представлення до органів праці та соціального захисту населення та інших документів не потрібно їхати до Борислава, достатньо звернутись до старости для отримання цього документу», – наголосив міський голова Ігор Яворський.

Відповідним рішенням виконавчого комітету було покладено повноваження на вчинення таких нотаріальних дій: посвідчувати заповіти (крім секретних), вживати заходи щодо охорони спадкового майна, видавати дублікати посвідчуваних ними документів, засвідчувати вірність копій (фотокопій) документів і виписок з них, засвідчувати справжність підпису на документах.