Стартує голосування за проєктні пропозиції до “Громадського бюджету”

Від сьогодні, 30 жовтня, розпочалось голосування за проєктні пропозиції, подані мешканцями міста Борислава на конкурс «Громадський бюджет міста Борислава». Так, членами територіальної громади міста буде обрано кращі з них, які в подальшому будуть реалізовані за рахунок коштів громадського бюджету. Посилання для голосування – https://boryslav-budget.e-dem.in.ua/#/projects

Проте відділ розвитку міської ради повідомляє, що відбувся технічний збій на сервері системи «Громадський бюджет» і повноцінне користування сервісом тимчасово не доступне. Розробники приносять вибачення за незручності та зобов’язуються оперативно, в найкоротші терміни вирішити проблему.

Голосування мешканців Борислава триватиме по 13 листопада 2019р. на веб-платформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» за допомогою ідентифікації BankID, мобільному ЕЦП, або звичайному ЕЦП.  В голосуванні за проєкти мають право брати участь мешканці Борислава віком від 16 років. Кожен мешканець м. Борислава може проголосувати за 3 різні проекти: великий, малий та проект, що має додаткове співфінансування.

Як прийняти участь в онлайн-голосуванні за проекти?
Покрокова відеоінструкція для користувачів системи “Громадський бюджет”: