Технічне оновлення міських мереж електропостачання

Вчора під час наради із керівниками комунальних підприємств обговорили проблемні питання, що стосуються електропостачання на території міста, із представником Бориславського району електромереж ПАТ «Львівобленерго».

Найбільш поширеною причиною звернень громадян є часті й різкі перепади напруги. Як пояснив інженер виробничо-технічного відділу Бориславського РЕМ Тарас Городник відповів, така ситуація виникла не через погіршення погодних умов (сильні вітри), а через необхідність технічного оновлення: “Станом на сьогодні робота ремонтно-відновлювальних бригад сконцентрована саме у Бориславі. Нещодавнє обстеження мережі показало, що велика кількість заявок та частота повторюваності більшості із них, були внаслідок перевантаженості наших підстацій. Їхньої потужності уже недостатньо для обслуговування наявної кількості абонентів. Відтак було прийнято рішення поступово здійснювати заміну трансформаторів, а також проводити поділ ліній, що забезпечить кращий та рівномірний рівень напруги».

«Безумовно тішить, що ваше підприємство взялось за причину проблеми, а не займається лише подоланням її наслідків. Також вдячний за співпрацю, яка, маю надію, продовжиться у такому ж напрямку і йтиме на користь нашим мешканцям», – підсумував міський голова Ігор Яворський.