«Телефон довіри» – безкоштовна психологічна та правова допомога учасникам АТО/ООС та членам їх сімей

Учасники АТО/ООС та члени їх сімей мають можливість отримати безоплатну психологічну та правову допомогу. Як повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення, у цьому питанні готовий допомогти  Соціально-психологічний центр міста Славутича Київської області, у якому майже шість років працює служба підтримки «Телефон довіри». 

Соціально-психологічний центр м. Славутич – це державна установа, заснована Міністерством у справах ветеранів війни України. «Телефон довіри» займається консультаціями по складних, суперечливих темах, обговорення яких в особистій бесіді могло би бути для клієнта складним: думки про самогубство, психотравми, міжособистісні відносини, вживання алкоголю і психотропних речовин, тяжкі життєві обставини тощо.

Щоб скористатись послугами служби з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 можна зателефонувати за номером 095 945 69 40 або 067 850 91 16, де фахові спеціалісти нададуть роз’яснення із будь-яких питань. У разі необхідності, якщо в абонента немає коштів на оплату розмови, фахівець-консультант може сам зателефонувати абоненту.