Триває п’ятий етап підбору кандидатів з метою тимчасового працевлаштування в будівельну галузь держави Ізраїль!!!

З метою розширення інформування населення про дію Міжурядової угоди щодо тимчасового працевлаштування українських працівників у Ізраїлі, працівниками Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості здійснюється підбір кандидатів для легального працевлаштування в цій країні. Такою можливістю можуть скористатись чоловіки віком від 25 до 50 років, які володіють будівельними професіями «опалубник», «арматурник», «лицювальник-плиточник», «штукатур».
З метою включення кандидата до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі документи заявником подаються до найближчого центру зайнятості. Зареєстрований та відібраний ізраїльською стороною кандидат на працевлаштування проходить наступну процедуру відбору: метод комп’ютерного відбору кандидатів, участь у професійному іспиті для підтвердження професійної компетенції, проходження медичного огляду, підготовка та подача документів на відкриття візи для працевлаштування (В/1).
Зараз триває п’ятий етап підбору кандидатів, в якому четверо бориславців вже пройшли процедуру відбору та планують взяти участь в професійному іспиті.
Принагідно зазначимо, що за період дії Міжурядової угоди щодо тимчасового працевлаштування українських працівників у Ізраїлі уже шестеро мешканців міста Борислава легально працевлаштувались в Державі Ізраїль.

Ольга  Чистогорська, провідний фахівець  з питань зайнятості  відділу активної підтримки безробітних Бориславської  МФ ЛОЦЗ