Триває підготовка до Великодніх свят

На території Бориславської ТГ активно тривають роботи із підготовки до Великодніх свят. 

Міський голова Ігор Яворський зазначає: “Кожен день використовуємо максимально продуктивно. Багато із запланованого вже зроблено. Продовжуємо рухатися далі та спільними зусиллями наводити порядок на території громади”. 

Так, впродовж цього тижня на території міста працівниками комунального підприємства “Еко-місто” продовжувалися прибирання бригадним методом: здійснено очистку узбіч, тротуарів та проїзної частини від дорожнього змету на вулицях Шухевича, Івасюка, Січових Стрільців, Коваліва, Куліша, також прибрано меморіал Слави на вул. Д. Галицького та сквер біля стоматологічної поліклініки на вул. Коваліва.

Тривали роботи із ліквідації стихійних сміттєзвалищ, зокрема вивезено сміття та впорядковано території на вул. Героїв ОУН-УПА (біля автомобільного мосту) та на вул. Озерній. Також прибрано майданчики для збору ТПВ на вул. В. Великого (буд. № 177) та на вул. 600-річчя Борислава. 

Окрім прибирання, на території громади проводилися роботи із поточного ремонту доріг, а саме вирівнювання дорожнього профілю з додаванням гравію на вул. Івасюка, вирівнювання гравійної дороги на вул. Гірній у м. Бориславі та на вул. Сонячній у с. Попелі. 

Сьогодні працівники КП “Еко-місто” проводять роботи з очистки бордюрів на міському кладовищі у с. Попелі, а також проводяться роботи із профілювання дорожнього полотна на вул. І. Франка у с. Ясениця.