Триває підготовка до встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку в Бориславі

Сьогодні, 24 червня, відбулась робоча зустріч з питання встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку в місті Бориславі.

Представники влади, скульптор, архітектори та спонсори обговорили ключові деталі, скоординували дії та визначили терміни виконання робіт по будівництву об’єкта та благоустрою.

До вже названих меценатів, а саме Богдана Михалуся та Романа Іванціва (засновники компанії «ГрінЕра Борислав»), що взялись оплатити роботи із виготовлення пам’ятника, та фірми «Ремус», які долучаються до робіт із благоустрою території, зголосились допомогти ще двоє бориславців. Приватний архітектор Андрій Кушнір запропонував свої послуги із виготовлення проекту благоустрою території довкола пам’ятника, Роман Кіцілінський надасть матеріал, виконає роботи із ремонту постаменту та завершить його облицювання.

“Питання щодо меценатів продовжує бути відкритим. У нас є ще багато ідей для втілення, — інтерактивність, освітлення тощо… І ми запрошуємо всіх, кому не байдужа культурна складова міста, хто має можливість, долучатись до цього проекту, — наголосив міський голова Ігор Яворський.

Деталі читайте також в попередньому матеріалі:

На противагу демонтованим пам’ятникам тоталітарному режиму в Бориславі за кошти меценатів зведуть пам’ятник Пророку України Тарасу Шевченку