Триває реалізація міжмуніципального проекту «Врятуй життя»

Цьогоріч Борислав разом із містом-сусідом Дрогобичем розробив та подав на Конкурс співробітництва територіальних громад на 2019 рік спільний проєкт «Врятуй життя», який передбачав закупівлю медичного обладнання для закладів охорони здоров’я обох населених пунктів. В результаті, проєкт став одним із переможців Конкурсу і вже зроблено перші кроки до його реалізації у нашому місті.

Відповідно до умов Конкурсу, проєкт реалізовується у співфінансуванні з обласного та міського бюджетів у рівних частинах. Так, на цю ціль Бориславською міською радою було передбачено і виділено 250 000 грн. для КПН «Центральна міська лікарня м. Борислава».

Водночас на апаратній нараді цього понеділка заступник директора з лікувальної роботи КПН «ЦМЛ м. Борислава» Юрій Трускавецький доповів, що тендерна процедура на закупівлю 1 апарату штучної вентиляції легень, 1 дефібрилятора-монітора пацієнта та 2 приліжкових моніторів пацієнта уже завершена.

Відтак, виконання умов містом є вагомою підставою для Львівської обласної ради профінансувати свою частину коштів.

Як зауважив міський голова Борислава Ігор Яворський, співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів є реальним шансом вирішити актуальні питання місцевого значення, тим паче, за підтримки області: «Я щиро вдячний голові Олександру Ганущину та депутатам обласної ради за постійні підтримку і сприяння у покращенні умов різних сфер життєдіяльності нашої громади».