Тривають передсвяткові прибирання міста

У понеділок, 5 квітня, на апаратній нараді міський голова Ігор Яворський наголосив комунальним підприємствам на активізації робіт щодо прибирання вулиць та територій до Великодніх  свят.

«Ми маємо місяць, щоб прибрати місто від сміття, яке накопичилося за зимовий період. Тому потрібно залучити не тільки працівників комунальних підприємств, а й керівників компаній, які обслуговують житловий фонд, голів ОСББ, працівників, а також техніку тих підприємств, що здійснюють свою діяльність на території міста. Роботи потрібно розпочинати вже, щоб до Великодня населені пункти нашої громади мали належний вигляд», – наголосив Ігор Романович.

Начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Олег Левицький зазначає: «Зараз ми маємо складені графіки прибирання територій. В першу чергу будемо впорядковувати майданчики для збору твердих побутових відходів та проводити обрізку гілок». 

За словами директора КП «Еко-місто» Івана Сороки, працівниками комунального підприємства всі кладовища міста було приведено до порядку ще до католицького Великодня. «На горішньому цвинтарі у с. Попелі ми прибрали все сміття, яке не вивозилося роками. Далі за планом – прибирання нижнього, звідки також потрібно вивезти весь непотріб. Значна частина робіт була проведена на кладовищі в районі Гукової гори: тут зрізали дикорослі дерева та кущі, вивезли сміття. Зараз завозимо сюди необхідний матеріал і будемо впорядковувати заїзд на територію», – розповідає Іван Сорока.

Прибиратимуть після зимового періоду і Бориславський парк культури та відпочинку. Як повідомляє дирекція парку, з 12 до 24 квітня тут проходитиме двотижнева толока, звичайно, з дотриманням усіх карантинних заходів. 

Закликаємо мешканців нашої громади долучитися до прибирань, щоб наше місто було направду святковим. Кожен може проявити ініціативу і привести до ладу своє подвір’я, прилеглу територію чи дитячий майданчик біля будинку. Памятайте всім відому істину: “Чисто там, де не смітять”. Тому просимо зберігати чистоту тих територій, де уже проведено прибирання, не засмічувати місто, адже тут ми живемо!