«Це не благодійність, ми просто інвестуємо», – генеральний директор ІТ-компанії Solve.Care Прадіп Гоел

Сьогодні, 4 липня, з візитом у Бориславську громаду вчергове приїхали представники американської ІТ-компанії Solve.Care, які активно допомагають нам від початку війни. Неодноразово ми отримували від них гуманітарну допомогу. Саме вони допомагали організувати ліжкомісця у закладах освіти, у яких знайшли прихисток переселенці, забезпечили матрацами, передали постільну білизну.

Під їх постійною опікою перебувають 4 заклади освіти нашої громади, де живуть внутрішньо переміщені особи. Із перших місяців війни компанія забезпечує значною частиною продуктів ці заклади, завдяки чому вдалося організувати там триразове харчування для ВПО.

Цього разу в школу в селі Ясениця-Сільна завітав особисто генеральний директор компанії Прадіп Гоел. І знову не з пустими руками. Цього разу він привіз ноутбуки для створення комп’ютерного класу в школі. Комп’ютерна техніка робитиме навчальний процес школярів ще якіснішим та цікавішим.

Сам же Прадіп жартує: «Це не благодійність, ми просто інвестуємо». «Нам треба вкладати в дітей. І це не важливо, де вони живуть, — нам необхідно робити вклад в наше молоде покоління. Українці надзвичайно розумні. Як вони виростуть, то обов’язково стануть глобальними гравцями у всьому світі. Можливо, пройде час, і хтось стане працівником нашої компанії. Я вірю у вас і у вашу перемогу», – говорить управлінець.

«Щиро дякую за ту роботу, яку ви робите. Стратегія допомоги, яку ви обрали, є найкращою інвестицією в майбутнє. Переконаний, що за це добро, яке ви робите для нашої країни, для нашого регіону, для нашої громади в цей час, ви отримаєте великі «дивіденди» в майбутньому. Завдяки таким людям, як ви, наша країна не просто переможе ворога, а вона буде серед тих, хто стрімко розвивається і тут будуть жити по-справжньому щасливі люди», — сказав на завершення зустрічі міський голова Ігор Яворський.